Palume kõikide heatahtlike inimeste abi!

Palume Teie abi Saaremaa tüdruku Heidi leidmisel, kes on teadmata kadunud alates laupäeva (22.07.00) hommikust. Uurimine on siiani otseste tulemustena, kuid see ei tähenda, et midagi ei toimuks. Täname paljusid inimesi, kes on meid kas otseselt või kaudselt aidanud.Pilt tehtud 1998 a.

Pilt tehtud 1999 a. suvel.
NB! Vajadusel on võimalik downloadida kõrge kvaliteediga TIF pilt (0,97 Mb).

Isikuandmed:

Nimi Heidi Homutov Pikkus 174 cm
Sünniaeg 03.09.1979 Kaal ca 65 kg
Elukoht Tallinn/Kuressaare Juuksed Mustad, õlgadeni
Õppeasutus TTÜ Silmad Sinakas hallid
    Riided Kerged (suvised)


Viimati nähtud
Heidit on teadaolevalt viimati nähtud laupäeva (22.07.00) hommikul enne kell 11.00 Tallinnas, Mustamäel. Heidi pidi minema laupäeval Paidesse ning kuna ilm oli ilus, siis läks ta arvatavasti hääletades. Seega võidi teda näha Tartu maantee alguses (lennuvälja juures) hääletamas või siis Mäo ristis.

Kaasas oli tal suur üle-õla roheline reisikott; seljas kollane õlapaeltega pluus (vt. ülalolevat parempoolset pilti) ja/või sinine kapuutsiga kampsun (kirjaga AIESEC in Estonia); jalas heledad pikad püksid ja tossud.

Iseloomustuseks. Heidi on siiani olnud tüdruk, kes ei ole kordagi sedasi "ära kadunud". Heidil oli kaasas mobiiltelefon, mis on laupäeva hommikust saadik levist väljas. Heidi oleks endast kindlasti 2-3 päeva jooksul suutnud märku anda, seetõttu arvame, et ta ei ole kuskile läinud "hulkuma" vaid asi on siiski tõsine.

Informatsioon
Kui keegi teab või omab vähegi olulist informatisooni, mis võiks Heidi leidmisele kaasa aidata, siis palun võtta ühendust:

Juhtumit uurib Tallinna Politsei,
uurija Horoshev - telefon 612 4430

Samuti võib ühendust võtta Heidi sõprade ja tuttavatega:
Andra - 051 68610, Terje - 051 988 163, Aivar - 051 63 158.

Virve Siirak
Tallinna Tehnikaülikooli riski-ja ohutusõpetuse õppejõud GSM 055 20 837 E-mail: vsiirak@tv.ttu.ee

Kontakt kodulehekülje osas: aitaheidit@egroups.com

Oleme tänulikud igakülgse tõese info eest!

Praegused põhiteemad:

  • UUS! Palun aidake meil leida pildil kujutatud meeskodanik. Tundemärgid: vanus kuni 30 a, kasv kuni 190 cm, tugev kehaehitus, sportlik, rääkides põristab "R"-häälikut, heledad sirged juuksed ja esiletungivad hallikad põrnitsevad silmad.
    Kodanikuga kaasasolnud sõber oli tumedamate juuste, tumedate silmadega, sirge ninaga, kuni 185 cm pikk.

    Kui Teile tundub pildil olev isik tuttav või olete selliste tundemärkidega inimest kuskil näinud, siis palun võtke ühendust politsei uurijaga või kirjutage aadressil aitaheidit@egroups.com


Täname
Täname kõiki inimesi ja ettevõtteid, kes aitavad omalt poolt (otseselt või kaudselt) kaasa Heidi leidmisele.

Palun saatke selle lehekülje aadress - http://www.local.ee/heidi/ - kõikidele oma tuttavatele ja sõpradele või tehke link oma koduleheküljele.

 

Eriti suured tänud lingi/reklaami eest:

http://www.local.ee/heidi/